نتایج جستجو برای عبارت :

امتهان نهایی و کنکور98

سلام
 وقتتون بخیر
 ساعت هشت امروز اخرین امتحان نهاییمو میدم بعدشحدود20روز تا کنکور مهلت دارم تا زندگیمو تغیر بدم ....
ارزو میکنم هیچکس تو امتهانات نهایی نیفته (زبان رو سخت داده بود)
آرزو میکنم خرداد و تیر ماه شانس هممون باشه تا تو کنکور موفق شیم کنکوری که سالهاستزندگیمون رو به هم زده...
بینخودمون باشه تااینجا که اومدم به کمک و لطف خدا و امام رضا بوده اتفاقات زیادی بوده که حل شده و بعدا بهتون میگم.
ارزو میکنم ازدانشگاه مشهد مجاز بیارم.
ارزو دارم
سلااااام 
بچه های یازدهم(کنکوریهای۹۹)در چه حالید؟؟؟ امتحاناتتون کی تموم میشه؟کی تصمیم دارین واسه کنکور۹۸ شروع کنین؟ راستی برای مطالب کانال و وبلاگمون هر ایده یا پیشنهادی دارید که بهتون کمک میکنه تا به هدفای خوشگلتون برسید رو برامون بفرستید  دوست دارید چه نوع مطالبی رو بیشتر تو وبلاگ و کانالمون بذاریم؟
نکاتی درباره مطالعه ریاضی تجربی کنکور از زبان رتبه های برتر کنکور 97
محمدرضا اسکندری ( رتبه ­­ی 4 کشوری ریاضی)
من این درس را عمیق مطالعه می کردم و از حفظ فرمول های بیهوده پرهیز می کردم و این درس را جزو برنامه ی روزانه ام قرار داده بودم.

محمد رضا اسماعیلی ( رتبه­ ی 3 ایثارگران 25 درصد تجربی)
من در کنکور سراسری درس ریاضی را 95.6 درصد زدم که بالاترین درصد من بود. من خواندن مداوم و تمرین زیاد را بهترین راه برای تســلط در این درس می دانم. با تمرکز بیشتر ر
سلام
امروز وقتی ازخاب بیدار شدم که بروم مدرسه مادرم به من گفت که امروز که  ورزش داری به خاطر گلو دردت سعیکن که
ورزش نکنی یا کم تر بدوی .
و بعد من به ما درم گفتم به شما قول نمیدهم  ، ولی تلاشم را میکنم. وبعد ازاین حرف، من کار ها یم را کردم  و با
اتوبوس رفتم مدرسه، وقتی ،رسیدم مدرسه با یکی از هم  کلاسی هایم شطرنج  با زی کردیم  تا معلم  ما آمد وما شطرنج را جمع کردیم.
معلم یک درس قرآنی داد وبرای آن درس دو تا فیلم دانلود کرد وما هم آن فیلم هارادیدیم تا
سلام
 وقتتون بخیر
 ساعت هشت امروز اخرین امتحان نهاییمو میدم بعدشحدود20روز تا کنکور مهلت دارم تا زندگیمو تغیر بدم ....
ارزو میکنم هیچکس تو امتهانات نهایی نیفته (زبان رو سخت داده بود)
آرزو میکنم خرداد و تیر ماه شانس هممون باشه تا تو کنکور موفق شیم کنکوری که سالهاستزندگیمون رو به هم زده...
بینخودمون باشه تااینجا که اومدم به کمک و لطف خدا و امام رضا بوده اتفاقات زیادی بوده که حل شده و بعدا بهتون میگم.
ارزو میکنم ازدانشگاه مشهد مجاز بیارم.
ارزو دارم
سازمان سنجش و آموزش کشور:
+ جاماندگان آزمون‌ سراسری‌ سال ۹۸ از ۱۹ تا ۲۲ اسفند فرصت دارند در این آزمون ثبت نام کنند.
+با توجه به اینکه اطلاعات ثبت نامی داوطلبانی که در مهلت مقرر در این آزمون ثبت نام نموده اند، از تاریخ 97/12/19 لغایت 97/12/22 روی پایگاه اطلاع رسانی این سازمان قرار خواهد گرفت، لذا این داوطلبان نیز می توانند با مشاهده و کنترل اطلاعات ثبت نامی خود، و در صورت تمایل نسبت به ویرایش اطلاعات اقدام نمایند.
_خبرها و آموزش‌های بیشتر:_
@Tajrobeyemanbot
کنکور 98 اولین کنکور نظام جدید بود
همه از از دانش آموز گرفته تا دبیران و مشاوران و خود آموزش پرورش هم منتظر بودن تا ببینن چی از آب در میاد!
و از طرفی نمیشه هیچجوره از کنار این کنکورو بی توجه رد شد
هر استراتژی که بخواید برای سال بعد در نظر بگیرید حتما باید بر اساس نوحه طراحی سوالات کنکور98 باشه
در این پادسکت دکتر رضا سلیمی و دکتر فرزاد کرم پور هر چی که لازمه بدونید رو با شما در میون میزارن
دانلود بهترین و جدید ترین نسخه های تمرینات دوره ای شیمی دهم با لینک مستقیم و کاملا رایگان برای دانش آموزان سال دهم
دانلود تمرینات دوره ای شیمی دهم با فرمت های pdf  apk و دانلود رایگان پاسخ نمونه سوالات امتهان شیمی دهم
زیبا ترین و قشنگ ترین  فیلم های آموزشی کتاب شیمی سال دهم و دانلود جدید ترین نسخه تمرینات دوره ای شیمی دهم
بهترین و جالب ترین نکات درسی شیمی سال دهم تجربی و دانلود تمرینات دوره ای شیمی دهم با لینک مستقیم
دانلود جدید ترین و بهترین و
سازمان سنجش و آموزش کشور در تاریخ 23 بهمن ماه 1397 فهرست حذفیات منابع کنکور سراسری 98 را به دو شکل نظام جدید و قدیم منتشر نمود. این در حالیست که یک هفته پیشتر تعدادی از سایت ها فهرستی با همین عنوان را منتشر کرده بودند. شما می توانید فهرست اصلی و رسمی را از همینجا دریافت نمایید:
فهرست حذفیات کنکور 98 نظام 3-3-3-3حجم: 5.2 مگابایت
فهرست حذفیات منابع کنکور نظام قدیمحجم: 599 کیلوبایت
بهترین و جدبد ترین و نمونه سوالات و دانلود رایگان و لینک مستقیم دانلود رایگان پاسخنامه کتاب کار family and friends 2
دانلود بهترین سوالات و امتهان های فمیلی اند فرندز در سطح ابتدایی و دانلود رایگان پاسخنامه کتاب کار family and friends 2
دانلود کتاب های سال 2019 آکسفور فمیلی اند فرندز های سطح ابتدایی رایگان پاسخنامه کتاب کار family and friends 2
دانلود جدید ترین کتاب های آکسفورد در سطح ابتدایی و دانلود رایگان پاسخنامه کتاب کار family and friends 2
دانلود جدید ترین و بهترین نمو
 معرفی رتبه یک کنکور تجربی 98
سازمان سنجش اسامی نفرات برتر کنکور 98 رشته تجربی رو منتشر کرده است و همه ما دوس داریم بدونیم که ده نفر اول کنکور چه کسایی هستند. منتها همیشه یک کنجکاوی خاصی برای دونستن اینکه نفر اول هر رشته کی هست داریم.
با همین هدف ما علاوه بر اسامی نفرات برتر کنکور 98 رشته تجربی، بطور ویژه رتبه یک کنکور تجربی 98 را معرفی کرده ایم.
طبق اطلاعیه سازمان سنجش رتبه یک کنکور تجربی 98 آقای ایزدمهر احمدی نژاد از تهران می باشد.
برای مشاهد
میبینم که کم کم دارید آماده میشوید برای تحویل سال. کی سفره هفت سین رو چیده؟ حمام آخر سال رفتید؟ آرایشگاه چی؟ و....
زمان خیلی زود میگذره، خیلی خیلی زود، قدری زود که چند نفسی دیگر باید سر سفره هفت سین 99 بشینیم.
من تو این پست قصد ندارم که سال 98 را تبریک بگم، نه.
چندروز پیش بین وبلاگ های مورد علاقه‌ام که می‌چرخیدم رسیدم به وبلاگ حوا خانوم که تازه بروز شده بود، مطلب پست جدیدشون رو که خوندم انتهای پست یک سوال پرسیدن که در این پست میخوام مفصل به اون سو
کنکور
98 چطور برگزار خواهدشد؟!
سلام و درود به استادسلامی‌های عزیز
یکی دو هفته پیش بود که صحبت‌هایی راجع به حذف کنکور و پذیرش خیلی از کد رشته‌-محل‌ها در دانشگاه بدون کنکور مطرح شد؛ 
در همین باره صحبتی داشتیم با آقای سید علی موسوی‌نژاد، از اساتید استادسلام و سعی کردیم به یکسری از سؤالات شما پاسخ بدیم. 
اگه می‌خواید بدونید، 
کنکور حذف میشه؟ 
کنکور98 چطوری برگزار میشه؟ 
پروسه‌ی حذف کنکور در کدوم مرحله قرار داره؟ 
جایگزین کنکور چیه؟ 
تأثیر
سلاااام دوستااااان
امیدوارم حال دل تون توووووپ باشه
رتبه های برتر کنکور 98 صحبت میکنن
ما به شما کمک میکنیم تا مثل خودمون کنکور باز بشید و لذت رسیدن به هدف زیباتون رو تجربه کنید
چجوری؟
پاسخ به سوالات علمی با استدلال کامل و ارجاع به کتاب درسی
مشاوره انگیزشی و تحصیلی رایگان
معرفی بهترین منابع کنکور 99
و هر آنچه شما از ما بخواهید ...

ارتباط مستقیم با رتبه های برتر کنکور 98 در کانال تلگرام کنکوربازها به نشانی: http://T.me/konkoorbazha
پیج اینستاگرام کنکور
سیدجواد ساداتی‌نژاد در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت در تشریح جلسه عصر امروز( دوشنبه 14 آبان ماه) شورای سنجش و پذیرش، گفت: براساس گزارش و اطلاعات به دست آمده تاثیر قطعی معدل در کنکور به زیان داوطلبان مناطق محروم است به همین دلیل براساس موافقت اعضای شورای سنجش و پذیرش تاثیر معدل در کنکور 98 مثبت خواهد بود.
نحوه تاثیر معدل در کنکور 99 چگونه است؟
نماینده مردم کاشان و آران بیدگل در مجلس شورای اسلامی افزود: در جلسه امروز شورای سنجش و پذیر
برای استفاده و برخورداری از تکنیک های مطالعه باید قبل از هر مسئله ای از مشاوره و برنامه ریزی هدف مندی برخوردار باشید برای موفقیت در کنکور سراسری به ابزار متنوعی مانند ، جمع بندی کنکور سراسری ، برنامه ریزی مطالعه و تفکیک مباحث، روش مطالعه برای کنکور98 و دروس دیگرمدیریت و کنترل زمان ، افزایش سرعت تست زنی کنکور روش خواندن آیات دین و زندگی کنکور و… نیاز مندیم تا بتوانید با ثبت نام در دانشگاه های برتر ایران به هدف خود برسید.
کمک گیری از ی
برای استفاده و برخورداری از تکنیک های مطالعه باید قبل از هر مسئله ای از مشاوره و برنامه ریزی هدف مندی برخوردار باشید برای موفقیت در کنکور سراسری به ابزار متنوعی مانند ، جمع بندی کنکور سراسری ، برنامه ریزی مطالعه و تفکیک مباحث، روش مطالعه اقتصاد برای کنکور98 و دروس دیگرمدیریت و کنترل زمان ، افزایش سرعت تست زنی کنکور روش خواندن آیات دین و زندگی کنکور و… نیاز مندیم تا بتوانید با ثبت نام در دانشگاه های برتر ایران به هدف خود برسید.
کمک گ
با سلام جناب آقای نادر سبحانی((لطفی))
با تشکر از مطالب ارزشمندتان
سوالی که از خدمت شما دارم اینست که دانش آموزان تغییر رشته از نظری به کاردانش نمرات آنها هنوز در سامانه امین ثبت نشده و ناقص نشان می دهد به چه صورت باید درست شود . فقط خطای نمره درس الزامات را می دهد. ممنون از شما اگر پاسخ بدهید.
با سلام خدمت همکار محترم
سامانه امین و دانا برای تغییر رشته نظری به کاردانش یا برعکس مشکلی ندارند و در مورد درس الزامات نمره این درس باید از منوی دروس پود
با سلام وخسته نباشید((پارس آباد))جناب سبحانی منطقه ما فعلا چنین بخشنامه ای نیومده بعد از خواندن مطالب شما سامانه امین رو بررسی کردم اسامی دانش آموزان بود ولی خبری ازنمره نبود با مسئول منطقه هم تماس گرفتم ولی جواب نگرفتم شما می فرمایید من چیکار کنم دوباره ارسال اطلاعات انجام بدم بعد مراحلی شما فرمودین یا نه منتظر باشم ببینم منطقه خودمون بخشنامه می کنن در ضمن من با یه مدرسه تماس گرفتم گفتن علاوه براسامی نمره هم هست
با سلام خدمت همکار محترم
م
برای دریافت کارت ورود به جلسه آزمون سراسری۹۸ کلیک کنید sanjesh.org
 روش های دریافت کارت شرکت در آزمون سراسری۹۸ داوطلبان گرامی از طریق چهار روش زیر میتوانند کارت شرکت در آزمون سراسری را مشاهده و پرینت نمایندروش اولروش اول– شماره پرونده– کد رهگیری– شماره شناسنامه– کد امنیتیروش دوم– شماره پرونده– کد ملی– سریال شناسنامه– کد امنیتی
نوشته‌های تازه
دریافت کارت ورود به جلسه آزمون سراسری۹۸
گروه های تلگرام معلمان و دانشجو معلمان
دانلود رایگان

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

فیلم